Ivanka umí trpělivě naslouchat a pomoci se zorientovat v zapeklitých životních situacích. Umí podpořit a nenásilně přivést k myšlence, jakými kroky se postupně vzdálit bolavým událostem. Je tam s vámi a citlivě reaguje na vaše sdílení. Řekla bych, že Ivanka umí "ušít na míru".
Kateřina G., Olomouc
Ivanu doporučuju, je zároveň koučem (pomáhala, abych si sama určila cestu rozvoje) a mentorem (dala mi super radu co dělat jinak a pomohla pár dalšími vyzkoušenými tipy). Spolehlivá a milá!
Ester Fišeroválektorka a koučka.
S Ivou se znám již několik let. Je to žena, na kterou se můžete 100% spolehnout. Jsem rád, že se s touto usměvavou paní osobně znám.
Jiří MaliňákManager ve společnosti LR Health & Beauty Czech Republic & Slovakia.
Great! this was a wonderful session, Ivana! This helps to bring me into alignment with what I need. Thanks a lot!
Julie KleinhansCOACHING
Určite doporučujem, človek získa pohľad z inej perspektívy.
Ladislav Blichatechnik, Brno, KOUČINK
Chci vám poděkovat za trpělivost a profesionální přístup.
Irena K. Jižní Morava
Velmi ráda doporučuji paní Ivanu. Této vzácné paní se podařilo rozmluvit naši dceru, která málo komunikuje a vůbec si nevěří. Získala jistotu v používání jazyka a ze zkoušení na konci roku dostala výbornou. Ještě jednou moc děkuji
Dvořákoviz Nového Města na Moravě
Ivanko, chci taky moc poděkovat za výuku. Díky vám jsem ztratila zábrany v komunikaci. Vloni jsem se ještě moc styděla mluvit, ale letos už ne. Díky, díky, díky.
Eva AdamováKONZULTACE ON-LINE
Moc děkuji za práci s Adélkou. Máte skvělý přístup.
Irena Dvořáková, Ing. Vysočina.
Chtěl bych si domluvit ještě další hodiny. Sice se už učíme ve škole, ale s váma se mi to líbí, a mnohem víc se naučím.
Tomáš K.15 let, Praha. VÝUKA ON-LINE, KONZULTACE
Chtěla bych říct něco o lekcích s Ivanou. Myslela jsem, že je trochu nevhodné studovat online, ale jak se ukázalo, je to mnohem lepší než studovat někde jinde 🙂 Díky Ivaně se moje gramatika zlepšila 100krát! Když jsem studovala samostatné, nemohla jsem zkoušky udělat. Lekce proběhly velmi efektivně a Ivana byla vždy připravena pomoct v čemkoli a kdykoli! Nejlepší učitelka!
Alexandra RybakováVŠ studentka.
Zdravím z domova. Moc mi pomohl váš slovníček a rady. Měla jsem i větší chuť učit se slovíčka sama.
Eva Adamová španělština, KONZULTACE A JAZYKOVÝ KOUČINK ON-LINE
Děkuji mnohokrát! Vaše hodiny s Marinou jsme si opravdu užili. Přináší výsledky ve znalostech. Chceme se dál učit.
Ira Malinka České Budějovice,
Budu studovat v České Republice a já jsem rozhodnoula studovat čeština. S Ivanou naučila jsem se slovíčka, gramatika a čtení. My mluvíme moc taky, miluji praxi! Na druhou stranu bych chtěl poděkovat Ivaně za veškerou podporu a motivaci, kterou mi poskytla, ráda poslouchat "Výborně" často!
Diana Darriba, Španělsko
Por estudios iré a vivir en la República Checa, así que decidí aprender el idioma de allí. Empezé sin saber absolutamente nada, ni una palabra, pero con poquitas lecciones fui aprendiendo poco a poco vocabulario práctico para la vida diaria. También trabajé la gramática, hice comprensiones lectoras y, una de las cosas que valoro más: hablar y escuchar todas las indicaciones en checo. Otra cosa que me gustaría destacar son los ánimos que constantemente he recibido. En cada clase me motivaba más a seguir estudiando, a hablar y practicar sin miedo a equivocarme y, además, al ser clases individuales, el temario se iba adaptando a mí según mis necesidades. Sin duda aprender checo ha sido una de mis mejores decisiones!
Diana Darriba, Španělsko
Řeknu, že se mi opravdu líbí všechno. To, co jsem očekával, je to, co dostávám. Potřebuji komunikaci, abych si zlepšil řečové schopnosti. Myslím, že tímto způsobem můžeme něco dosáhnout. Jediné, co stále potřebuju, je rozvíjet slovní zásobu. Děkuju! Osobně mi takové hodiny vždy dělají radost!
Ing. Petr Klambotski, Jihlava

KURZY, AKCE, WORKSHOPY

KOUČINK                                                                           JAZYKY