DIVU-ŽENKY 2024
Ivana Zbubnová, a spoluautorkou můžeš být I TY!
dovolená pro obdivuhodné ženy

DIVU-ŽENKY 2024  

DIVU-ŽENKY 2024 SE PRÁVĚ PŘIPRAVUJÍ. 

V případě zájmu si už nyní rezervujte termín schůzky, kde vám program ráda  detailně představím a zodpovím na vaše otázky,  a vaše přání a představy mohou být zakomponovány do programu - můžete se tak spolupodílet na tom, co se na DIVU-ŽENKÁCH bude odehrávat.

Termín nezávazné informační  schůzky si rezervujte ZDE. Rezervujete si tím i předprodejní cenu 🙂

CO JSOU DIVU-ŽENKY?

Jde o prožitkový program s dovolenou u moře ve Španělsku pro ženy všeho věku, které si chtějí odpočinout, a současně také využít čas pro sebe a pro svůj rozvoj, pobýt s jinými ženami a s programem, který jim přinese krásné zážitky a může od základu proměnit jejich život.

DIVU-ŽENKY ZNAMENÁ JEDNODUŠE OBDIVUHODNÉ ŽENY, KTEROU JE KAŽDÁ Z NÁS, JEN SI TOHO NEJSME VĚDOMY.

KDO PROGRAM VYTVÁŘÍ A VEDE?

Autorkou programu je Ivana Zbubnová, koučka, mentorka a terapeutka, která ráda ukazuje lidem, že můžou žít krásný život na míru přesně pro ně, a také, jak to mohou udělat. Ivana Zbubnová žije u moře ve Španělsku, kam vás pozve, již několik let, a bude tam po ceou dobu s vámi, ukazovat vám to, jak „můžete mít to co chcete“, ať je to cokoliv. Sama touto cestou prošla a proto podporuje ženy v tom, vydat se za tím, co si přejí.

JAK TO BUDE VYPADAT?

V malé skupince žen nebo i individuáně se vydáme na krásná a zajímavá místa, kde se podíváme dovnitř sebe, najdeme své vlastní limity, pochyby, strachy, a nahradíme je odvahou, sebejistotou, radostí a vášní pro svůj život. Budeme hledat každá to své JÁ MŮŽU, odpovědi na své otázky. Budeme si tak trochu hrát, tvořit, užívat si energie moře a naší společné ženské energie, propojovat se, spolupracovat, vše v lehkosti a na pohodu.

CO TI TO PŘINESE?

Odpočinek, relax, přátelské prostředí, kde můžeš být sama sebou, úlevu že na to nejsi sama, radost ze sdílení své radosti z možnosti věnovat se sama sobě, rozpoznávat to, co je "tvoje" ... Může to být začátek tvé cesty k lepšímu životu, po kterém toužíš, ale zatím jsi se neodvážila vykročit. Tady tě podpořím nejen já, ale i prostředí plné nádherné energie moře a volnosti. 

MÍSTO: Lloret de Mar, ŠPANĚLSKO

Program DIVO-ŽENKY U MOŘE zahrnuje koučovací a sebepoznávací program pro ženy na dovolené.

Detailní program se právě připravuje.

V případě zájmu si už nyní rezervujte termín schůzky ZDE, kde program ráda  detailně představím a zodpovím na vaše otázky,  a vaše přání a představy mohou být zakomponovány do programu - můžete se tak spolupodílet na tom, co se na DIVU-ŽENKÁCH bude odehrávat.

Jaké byly ty úplně první DIVU-ŽENKY?  Malá videoochutnávka:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

DIVU-ŽENKY 2024 SE PRÁVĚ PŘIPRAVUJÍ.

BUDEŠ TAM I TY?