Ing. Ivana Zbubnová

NOVÝ ZAČÁTEK vnímám jako propojení všech mých předchozích profesí, znalost komunikace a cizích jazyků, schopnost být s lidmi a podpořit je na jejich vlastní cestě.

Roční nebo tříměsíční koučink a mentoring? Objednejte si  informativní schůzku a pomůžu vám se správně rozhodnout.

Miluju poznávání, život a jazyky. Životem mě ale provázel strach - hodně se to projevovalo například v cizích jazycích - i když jsem se je naučila dobře, měla jsem velké zábrany mluvit.

A stejné to bylo v ostatních situacích, kdy jsem měla promluvit, projevit se.

Jako absolventka obchodní fakulty VŠE jsem prošla více profesemi – od obchodníka a eventmakera přes šéfredaktorku časopisu na Univerzitě obrany až po profese lektora soft skills a učitele jazyků, a zejména kouče. 

Ráda zkoumám podstatu věcí, a miluju tu chvíli pochopení, kdy uvidím, jak se vše spojí a začne fungovat. Když se věci skládají dohromady.

Během studia koučinku v angličtině se mi věci spojily.

Nejen, že jsem získala svou první koučovskou certifikaci  v ročním kurzu QSCA (Quantum Success Coaching Academy) v  Las Vegas  v roce 2013, (a druhý certifikát kouče Psychology of Mind jsem získala v Brně v roce 2016),

ale kromě principů koučování jsem pochopila i jak na můj problém s jazykem a životem vůbec - jak zvládnout strach a kde najít odvahu začít mluvit a dělat to, co chci, ale neodvažuju se.

Když jsem začala vyučovat jazyky jsem také zjistila, že lidé nepotřebují jen učebnice a nahrávky se slovíčky, ale že to, co je brzdí, je často někde jinde než v informacích.

Neví, jak se jazyky učit, aby to bylo efektivní, a měli výsledky, ale  často brzdí  hlavně zábrany, strach, stud, zkrátka emoce. S tímto potřebují pomoct. 

S tím, jak se na mě lidé obraceli a já jim pomáhala, také díky vlastní osobní zkušenosti, například s tím, najít si práci a usadit se v cizí zemi, kde kromě informací také je nutné získat odvahu a nastavení mysli na to nově začít, stal se NOVÝ ZAČÁTEK spojujícím prvkem mé práce.

Moje hlavní profese je nyní kouč zvládání strachu a jazykový kouč. Pomáhám lidem, kteří si nevědí rady,  nemají odvahu jednat a trápí se také s jazyky, a potřebují kromě učitele jazyků a slovníku i podporu a pomoc jiného druhu.

A více o mně?

Dnes mluvím anglicky, španělsky a rusky a učím se katalánštinu a francouzštinu.

Ne, nejsem v těchto jazycích perfektní, a podle mě to ani není nutné. 🙂 Praxe to prověřila 🙂

I tohle poznání učím, a považuju za velmi důležité.

Dnes žiju ve Španělsku (Katalánsku), a ve chvílích, kdy se vracím domů, se s vámi ráda setkám na svých kurzech.

A samozřejmě se můžeme setkat také kdykoliv on-line, a nebo prostřednictvím mobilu, při koučinku, ať už řešíte životní změny, strachy nebo jazyky.

A dokonce můžete přijet za mnou a zažít své LÉTO S KOUČEM, kdy spojíte relaxaci dovolené u moře s prací na svém rozvoji.:-) Léto s koučem je možné zažít i on-line!

MÁ VIZE

VĚŘÍM, ŽE KAŽDÝ ČLOVĚK DOKÁŽE ZAČÍT ZNOVU A DOBŘE, PŘEKONAT STRACH, A ŽÍT ŽIVOT, JAKÝ SI VŽDYCKY PŘÁL.
Tak tohle jsem já!