TAK TOHLE JE NEBOJSŮV PŘÍBĚH

PŘÍBĚH O NEBOJSOVI

Nebojsa je malý medvídek, kterého má každý rád. Je kouzelný, ale tak nějak obyčejně. Cestuje po světě, a kam přijde, tam je lidem dobře. Najednou cítí odvahu, radost ze života, a dokážou dělat věci, na které si předtím netroufli. A co víc, dokážou spolu komunikovat, domluvit se. A tohle jim zústává i když NEBOJSA pokračuje dál. Je prostě kouzelný - ti, co ho potkají, se sami promění v takového nebojsu.

Není divu, že NEBOJSA je trnem v oku jednomu zlému černokněžníkovi. Ten touží po moci, touží po tom ovládnout svět.  Tento černokněžník, jehož  jméno je KORONASÍRIUS, nemá NEBOJSU vůbec rád.  Nechce, aby se lidé uměli domluvit a vzali mu jeho moc, chce, aby se báli, a on mohl vládnout.  A  NEBOJSA i nebojsové mu to kazí! Zaklel proto celý svět ošklivým temným kouzlem.

Medvídek NEBOJSA se ale nenechal zastrašit. Dál chodí po světě, a roznáší odvahu, poznání a radost ze života. Pomáhá dál lidem stát se nebojsou, překonat strach, žít naplno.

Nenechme se zastrašit ani my, a pomozme NEBOJSOVI obejít celý svět. Staňme se sami takovým nebojsou a čím víc nás bude, tím víc bude na světě odvahy a radosti. Čím delší cestu pomůžeme NEBOJSOVI ujít, tím více temné moci ubyde, a tím více se svět rozzáří.

A jak NEBOJSOVI a tím i sami sobě pomůžeme?

Jednoduše, vstupte do NEBOJSOVY VÝZVY  a staňte se NEBOJSOU.

Příběh o medvídku NEBOJSOVI, který se postavil zlému černokněžníku KORONASÍRIOVI, a který potřebuje pomoc, inspiroval už mnoho lidí. 
A CO TY, POMŮŽEŠ MU? Klikni na přihlášku

Něco o projektu NEBOJSOVA VÝZVA

NEBOJSOVA VÝZVA říká: neboj se a pusť se do cizích jazyků, otevřou ti svět.

Jsou tu i další "zprávy", které pro nás výzva má. Medvídek NEBOJSA toho dělá hodně pro to, aby rozzářil svět, ale sám na to nestačí, musíme mu pomoct, spolupracovat. Další vzkaz je nevzdávej se, medvídek NEBOJSA se také nevzdal a dál roznáší odvahu, i když zlý KORONASÍRIUS kuje své temné pikle. A také je tu připomínka: když spolu dokážeme mluvit, nemusíme se bát ničeho a nikoho. 

Myšlenka na výzvu vznikla uprostřed takzvané karantény na jaře roku 2020. Autorka Ivana Zbubnová ji trávila ve Španělsku, kde opatření byla obzvláště přísná. Všichni museli sedět doma a bylo najednou jedno, v jaké zemi jste. Uvěznění v této ulitě s sebou neslo zvýšenou touhu po svobodě a kontaktu s lidmi. Myšlenka na tento projekt byla jasná - když se lidé dokážou domluvit, bude všem na světě líp, a možná takové situace už nebudou muset vznikat. Zatím je ale vše stále ještě velmi aktuální, a proto NEBOJSA zatím stál ještě bojuje se zlým kouzelníkem KORONASÍRIEM,  a my se k němu můžeme přidat. Pokud jste ještě neviděli video, podívejte se na něj, a pokud se chcete stát NEBOJSOU a vstoupit do výzvy, udělejte to zde.

JE TO JEDNODUCHÉ, VYPLŇ TENTO FORMULÁŘ , ODEŠLI HO A JSI TAM!

ČETL JSI PŘÍBĚH O NEBOJSOVI, VIDĚL JSI VIDEO, A STÁLE MÁŠ NEZODPOVĚZENÉ OTÁZKY NA VÝZVU? Podívej se ještě na FAQ

NEBO SE MŮŽEŠ VRÁTIT NA HLAVNÍ STRÁNKU NEBOJSOVY VÝZVY - ZDE

TĚŠÍM SE, ŽE SE KE MĚ PŘIDÁTE!

MEDVÍDEK NEBOJSACESTOVATEL A ŠIŘITEL ODVAHY, ZNALOSTÍ A RADOSTI ZE ŽIVOTA

Nejnovější články

PONOŽKOVÝ EFEKT V PRAXI

Že neznáte ponožkový efekt? To vůbec nevadí, on zná vás 🙂 Tuhle jsem pozorovala dceru, jak se…

Celý článek

PŘÍPAD ZÁHADNÉ VŠUDYPŘÍTOMNÉ KLÁRY

Jazyky jsou skvělá věc. Jsou zdrojem dorozumění... a někdy i naopak. Může to být i opravdická detektivka!…

Celý článek