PŘÍBĚH O NEBOJSOVI SI PŘEČTĚTE ZDE


 

ZVU TĚ DO NEBOJSOVY VÝZVY!

JE TO VÝZVA, KTERÁ MÁ SMYSL
Pomoz i ty NEBOJSOVI obejít celý svět s odvahou tím, že se nebudeš bát pustit se do cizích jazyků!
PŘIDEJ SE, BUĎ I TY NEBOJSA!

CO JE TO NEBOJSOVA VÝZVA A PROČ SE  PŘIDAT ?

OBSAH VÝZVY

Výzva říká: Uč se cizí jazyk každý den, a vydrž u toho dostatečně dlouho, dokud medvídek NEBOJSA neobejde zeměkouli. Pomoz mu získat kilometry, pro sebe získej znalosti a odvahu vytrvat a staneš se také NEBOJSOU.

PRAVIDLA VÝZVY

Uč se cizí jazyk každý den a měř si čas učení. Každá 1 minuta = 1 kilometr pro NEBOJSU. Kilometry budeš posílat NEBOJSOVI, znalosti zůstávají tobě. Můžeš si dát i svůj vlastní cíl, plnit úkoly, radit se, sdílet, inspirovat druhé i sebe.

PRO KOHO JE VÝZVA

NEBOJSOVA VÝZVA je pro dospělé i pro děti, pro začátečníky i pokročilé, pro odvážné i pro nesmělé, zkrátka, PRO VŠECHNY.

JAK SE ZAPOJIT

Do výzvy vstoupíš tím, že vyplníš formulář (pod videem). Uveď jaký cizí jazyk se během výzvy budeš učit.

CO TI TO PŘINESE

Možná víc než čekáš. Tím, že se budeš denně učit cizí jazyk, získáš vytrvalost, a samozřejmě jazykové znalosti. Naučíš se ale i nevzdávat se, získáš inspiraci a podporu, najdeš spřízněné duše, nové kamarády, objevíš nové možnosti a dostaneš pod kontrolu svůj strach.

O CO NAOPAK PŘIJDEŠ

Přijdeš o možnost nudit se, o čas na to dělat si starosti o budoucnost, o lelkování, zabíjení času, o spoustu nicnedělání, o možnost vymlouvat se a odkládat, ... a také o pocit, že "to nejde", že na to nemám, že jsem neschopný, že nemám dost talentu, že jsem k ničemu....

ČETL JSI INFORMACE NA TÉTO STRÁNCE, VIDĚL JSI VIDEO, A STÁLE MÁŠ  NEZODPOVĚZENÉ OTÁZKY ? Podívej se ještě na FAQ
Chceš si přečíst také PŘÍBĚH O NEBOJSOVI? najdeš ho  zde